ماجرای کشف حجاب پگاه اهنگرانی چیست؟! + تصاویر
همسر پگاه آهنگرانی مادر پگاه آهنگرانی عکس جدید بازیگران خانواده پگاه آهنگرانی بیوگرافی پگاه آهنگرانیچه خبر از کشف حجاب پگاه آهنگرانی + عکس

زندگی هنرمندان همیشه مورد توجه هواداران و خبرگزاری ها می باشد و باید بیشتر در رفتار خود دقت کنند اما ماجرای پگاه آهنگرانی واقعا چه بود و چه شد را در ادامه مطلب برناترین خواهیم نوشت.

پگاه آهنگرانی بازیگر ۳۲ ساله و مجرد کشورمان می باشد که علاوه بر بازیگری به ساخت فیلم کوتاه نیز مشغول می باشد.

چند روزی است که عکس هایی منتشر شده که در آن ادعا شده که پگاه آهنگرانی اقدام به کشف حجاب کرده است!

این درحالیست که به تازگی فیلم “خشکسالی و دروغ” با بازی این بازیگر منتشر شده و به نظر میرسد انتشار چنین عکس هایی بیشتر درجهت تخریب این بازیگر صورت گرفته است.

این تصاویر که به نظر مربوط به حضور وی در یک جشنواره خارجی می باشد درحالی منتشر شده است که قبلا نیز هنرمندانی اقدام به این کار کرده بودند اما خبر کشف حجاب آنها به این شکل گسترده پخش نشده است.

به هرحال پگاه آهنگرانی از ایران مهاجرت نکرده و خبر کشف حجاب وی صحت ندارد و این بازیگر همچنان در ایران به فیلمسازی و بازیگری خود ادامه خواهد داد.

همسر پگاه آهنگرانی مادر پگاه آهنگرانی عکس جدید بازیگران خانواده پگاه آهنگرانی بیوگرافی پگاه آهنگرانی

عکس منتسب به پگاه آهنگرانی

دیدگاه کاربران 0
  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.


اللهم ارزقنی من فضلک الواسع الطیب رزقا واسعا حلالا طیبا بلاغا لدنیا و الاخره صبا و صباهنیئا مریئامن غیر کد ولا من احد من خلقک الاسعه من فضلک الواسع فانک قلب واسئلوا الله من فضله فمن فصلک اسئل ومن عطیتک اسئل و من یدک الملا اسئل